Saç ekimi sonrası bakım

Operasyondan 3 gün sonra
ilk kez saçınızı yıkayabilirsiniz. Önerilen losyon ve özel şampuanla yaklaşık...

>devamı

Repair Video

Saç ekimi yöntemleri,
saç dökülmesinin nedenleri, bilmek istediğiniz her şey Repair Video bölümümüzde...

>devamı

Saç ekiminde yaşın önemi!

İşlem için yaştan çok dökülmenin şekli belirleyicidir. Çıplak gözle bakıldığında deri görülür hale geldiyse...

>devamı

Mevcut Saç Ekimi Yöntemi FUE İyi Bir Yöntem mi?


Bu sayfanın değerli okuyucuları, bana en çok sorulan soruların başında gelen sorulardan bir de mevcut FUE yönteminin ne kadar iyi bir yöntem olup olmadığı konusunda. Aslına bakılırsa gelecekte gündeme gelmesi beklenen " saç kökü hücresi çoğaltılması" veya -yanlış olarak- halk arasında daha çok bilinen adıyla "saç klonlanması" işlemi ile ilgili süreç geciktikçe bu sorunun cevabı hep "EVET" olarak kalacak gibi duruyor. Tabii ben bir tıp doktoru olarak bu konuda fikir beyan ederken çok daha temkinli yaklaşmak durumundayım, ki tıptaki tekniklerin gelişimi baş döndürücü hızlarda olabiliyor ve çoğu zaman biz doktorları da şaşırtabiliyor.

Bu konuda diğer bir çalışma da ise bir ilaç yardımı ile dökülen saçların tekrar çıkarılabilmesi ile ilgili olarak devam etmekte. Aslına bakarsanız en iyi tahminle FUE yöntemi en az 5 sene daha tahtından inmeyecek gibi duruyor. Tabii yaptırmış olduğunuz işlemi doğru ellerde yaptırmak kaydı şartıyla.

HIZLI İLETİŞİM FORMU

Saç ekimi hakkında sormak istediğiniz tüm sorular ve detaylı bilgi talebi için hızlı iletişim formumuzu doldurabilirsiniz.

Adınız/Soyadınız
E-Mail
Telefon
Adres
Mesajınız

Sil  
İSAPS EASAPS Türk Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği ESTETİK PLASTİK CERRAHİ DERNEĞİ Alman Hastanesi Çamlıca