Saç ekimi sonrası bakım

Operasyondan 3 gün sonra
ilk kez saçınızı yıkayabilirsiniz. Önerilen losyon ve özel şampuanla yaklaşık...

>devamı

Repair Video

Saç ekimi yöntemleri,
saç dökülmesinin nedenleri, bilmek istediğiniz her şey Repair Video bölümümüzde...

>devamı

Saç ekiminde yaşın önemi!

İşlem için yaştan çok dökülmenin şekli belirleyicidir. Çıplak gözle bakıldığında deri görülür hale geldiyse...

>devamı

Saçım Dökülecek mi? Cevabı HairDX Testinde!


HairDX yapılan genetik bir test sonucunda saçlarınızın dökülüp dükülmeyeceği hakkında bilgi verir. Androgenetik kellik genetik olarak saptanabilmektedir.

Kellik tedavisinde önleme amaçlı en yaygın kullanılan ürün Finasterid (Propecia) herkeste cevap vermemektedir. HairDX finasteri'de yanıt testi ise bu ilacın hastalarınızda işe yarayıp yaramayacağını önceden tesbit edebilmenizi sağlamaktadır.

HairDX testi ile yüzde 90 olasılıkla saçlarınızın geleceğini görebileceksiniz.

Kitin içersinden çıkan pamuklu çubuk ile hastanın yanak içlerinden genetik metaryeli taşıyacak yanak sürüntüsü alınır ve pakete yerleştirilerek merkeze yollanır sonuçları bir hafta içersinde alınır.

Hair DX, erkeklerde gözlenen androgenetik saç dökülmesini önceden teşhis edebilen ilk testtir. Sonucun pozitif çıktığı hastaların yüzde 80 inde saç dökülmesi riski mevcuttur. Testin negatif çıktığı hastaların ise yüzde 90 ında saç dökülmesi görülmemektedir.

 

HairDX tesitini neden yaptırmalısınız ?

HairDX testi saç kaybını ve incelmesini önceden görebiliyor.

Saç kaybı veya incelmesi fark edilebilir hale geldiğinde saçlarınız yüzde 50 si gitmiş olabilir.

FDA onaylı saç tedavisi yöntemleri sadece varolan saçların korunmasında işe yeramaktadır kaybolan saçları geri getirmemektedir.

HairDX ile saçlarınız gözle görülebilir derecede dökülemeden anlayabilir ve önlemini alabilirsiniz.

Finasteride(Propecia) ve Minoxidil(Rogaine) Tedavisi

HairDx finasteride'e cevap testi size saç dökülmesinin Finasteride tarafından durdurulup durdurulamayacağı hakkında bilgi verir. Önceden saçlarınız için önlem alırsanız dökülmeyi erkenden engeleyebilirsiniz.

FDA onaylı ilaçlar olan olan finasteride ve minoxidil sadece var olan saçları koruyabilmektedir bu sebeple önceden uygulama yapmak çok önemlidir.

Finesteride tedavisi uygulayan kişiler tedavi olup olmayacaklarını net olarak bilmediklerinden ve ilacın bazı yan etkileriniden dolayı ilacı kullanmaktan kaçınmaktadırlar. HairDX ile bu tip önyargılardan kurtulmuş olacakzsınız ve eğer finestarde işe yaramayacaksa ilacı boş yere kullanmayacaksınız.


 

HIZLI İLETİŞİM FORMU

Saç ekimi hakkında sormak istediğiniz tüm sorular ve detaylı bilgi talebi için hızlı iletişim formumuzu doldurabilirsiniz.

Adınız/Soyadınız
E-Mail
Telefon
Adres
Mesajınız

Sil  
İSAPS EASAPS Türk Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği ESTETİK PLASTİK CERRAHİ DERNEĞİ Alman Hastanesi Çamlıca