Saç ekimi sonrası bakım

Operasyondan 3 gün sonra
ilk kez saçınızı yıkayabilirsiniz. Önerilen losyon ve özel şampuanla yaklaşık...

>devamı

Repair Video

Saç ekimi yöntemleri,
saç dökülmesinin nedenleri, bilmek istediğiniz her şey Repair Video bölümümüzde...

>devamı

Saç ekiminde yaşın önemi!

İşlem için yaştan çok dökülmenin şekli belirleyicidir. Çıplak gözle bakıldığında deri görülür hale geldiyse...

>devamı

Saçlar Kısaltılmadan da Saç Ekimi Mümkün mü?


 Saç ekiminde teknikler geliştikçe hastalarımızın farkli talepleri de gündeme geliyor. Bunların çoğu aslında teknikler ilgili bazi problemleri ortadan kaldırmaya yönelik daha çok sosyal talepler. Bunlarin en başında gelenlerinden birisi ise özellikle FUE yönteminin yaygın olarak kullanımı nedeniyle artik neredeyse kanıksanmış olan "saçların kısaltılmaması" isteği olsa gerek. Artik saç ekimine oldukça aşina olan toplumumuzda bu tür talepler nadir de olsa geliyor. Bu nedenle seçilmiş bazi hastalarımızda sadece "donör bölgede" saçların kısaltılmasi suretiyle operasyon sonrasıyla ilgili sosyal endişeleri olan hastalarımıza saç ekimi sonrasında görsel rahatlık sağlamış olmaktayız. Konuyla ilgili sorularınızı iletisim@repair.com.tr email adresimize veya 212 2706226  532 3038255 numaralı telefonlarımıza iletip detaylı bilgi alabilirsiniz.

HIZLI İLETİŞİM FORMU

Saç ekimi hakkında sormak istediğiniz tüm sorular ve detaylı bilgi talebi için hızlı iletişim formumuzu doldurabilirsiniz.

Adınız/Soyadınız
E-Mail
Telefon
Adres
Mesajınız

Sil  
İSAPS EASAPS Türk Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği ESTETİK PLASTİK CERRAHİ DERNEĞİ Alman Hastanesi Çamlıca