Saç ekimi sonrası bakım

Operasyondan 3 gün sonra
ilk kez saçınızı yıkayabilirsiniz. Önerilen losyon ve özel şampuanla yaklaşık...

>devamı

Repair Video

Saç ekimi yöntemleri,
saç dökülmesinin nedenleri, bilmek istediğiniz her şey Repair Video bölümümüzde...

>devamı

Saç ekiminde yaşın önemi!

İşlem için yaştan çok dökülmenin şekli belirleyicidir. Çıplak gözle bakıldığında deri görülür hale geldiyse...

>devamı

Şampuanlar Saç Dökülmesini Durdurabilir mi?


Son birkaç yıldır özellikle saç dökülme problemi olanların farkettiği üzere şampuanlara uzun süredir atfedilen özelliklerin arasına  malumunuz olduğu üzere "saç dökülmesinin önlemesi" de katıldı. Çok büyük ve ismi herkesçe bilinen markalar bile bu furyaya ayak uydurdular. Herkesin yaptığı şey doğrudur diye anlayış olamaz. Bilimsel bilgilerimiz bize saç dökülmesinin deride ancak birkaç dakika kadar kalan ve saçlı deriye nüfuz etmesi mümkün olmayan şampuan içeriklerinin  saçın dökülmesini "durduramayacağını" söylüyor. Hastalarımıza naçizane önerim şudur;  "Saç dökülmesini önleyen" şampuanlara lütfen iltifat etmeyiniz. Eğer nasılsa şampuan kullanıyoruz bari bir iddiası olanı kullanalım derseniz o ayrı, yoksa birşey beklemeyiniz. Saç dökülmesini önleyen preperatlar zaten bellidir ve onun haricinde faydası olan herhangi bir ürün maalesef piyasada yoktur.

HIZLI İLETİŞİM FORMU

Saç ekimi hakkında sormak istediğiniz tüm sorular ve detaylı bilgi talebi için hızlı iletişim formumuzu doldurabilirsiniz.

Adınız/Soyadınız
E-Mail
Telefon
Adres
Mesajınız

Sil  
İSAPS EASAPS Türk Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği ESTETİK PLASTİK CERRAHİ DERNEĞİ Alman Hastanesi Çamlıca