Saç ekimi sonrası bakım

Operasyondan 3 gün sonra
ilk kez saçınızı yıkayabilirsiniz. Önerilen losyon ve özel şampuanla yaklaşık...

>devamı

Repair Video

Saç ekimi yöntemleri,
saç dökülmesinin nedenleri, bilmek istediğiniz her şey Repair Video bölümümüzde...

>devamı

Saç ekiminde yaşın önemi!

İşlem için yaştan çok dökülmenin şekli belirleyicidir. Çıplak gözle bakıldığında deri görülür hale geldiyse...

>devamı

Saç Ekimi ve Kombine Prosidürler


Saç Ekimi günümüzde erkeklerin en çok tercih ettiği "estetik operasyon" olmaya açık ara devam etmektedir. Operasyonun tercih edilmesinde giderek günümüz tekniklerinden daha doğal sonuçlar elde edilmesi, işlemin maliyetlerinin azalması, çoğu zaman tek bir seansla hastanın istediği görünüme kavuşması ve giderek yaygınlaşarak sıradan bir olay haline gelmesinin etkileri olduğu açıktır.

Kombine prosidürlerin amacı hastanın aklında olabilen ve normalde birden fazla kez gelerek yapmak istemediği işlemleri tek seansta bitirmek, maliyeti azaltırken iyileşme ve sonuç bekleme süresini kısaltmaktır.

Hasta söz gelimi "saç ekimi" ni yaptırırken gıdısındaki sarkıklıktan veya göbeğindeki yağlardan kurtulabilir, hatta burnundaki şekil bozukluğu ve nefes alma problemini aynı anda giderebilir.

Saç ekimi ile birlikte yapılan işlem yüz bölgesinde olsa dahi her iki işlemin de iyileşmesi etkilenmemektedir. Bunun yanında diğer cerrahi işlemler de saç ekimi işlemi sırasında planlanarak yapılabilir. Örneğin hastanın saç ekimi ile birlikte varikosel ameliyatı da olması mümkündür.

 

HIZLI İLETİŞİM FORMU

Saç ekimi hakkında sormak istediğiniz tüm sorular ve detaylı bilgi talebi için hızlı iletişim formumuzu doldurabilirsiniz.

Adınız/Soyadınız
E-Mail
Telefon
Adres
Mesajınız

Sil  
İSAPS EASAPS Türk Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği ESTETİK PLASTİK CERRAHİ DERNEĞİ Alman Hastanesi Çamlıca